Rollkontener wynajem

Wózki siatkowe – wynajem

Wózek rollkontener to specjalnie zaprojektowana platforma na czterech kółkach, która pozwala na wygodny przewóz towaru. Ten uniwersalny wózek siatkowy powszechnie stosowany jest w magazynach, hurtowniach, supermarketach, sklepach czy centrach dystrybucyjnych firm kurierskich i transportowych. Kontenery rolkowe są wytrzymałe, a jednocześnie lekkie i zwrotne, dlatego ułatwiają przewożenie ciężkich opakowań z produktami nawet po wąskich alejkach. Szeroki wybór modeli różniących się wymiarami, ładownością i sposobem konstrukcji pozwala dopasować rollkontener do konkretnego zastosowania oraz procesów logistycznych stosowanych w danej firmie.

Polecamy estetycznie wykonane i solidne kontenery rolkowe na wynajem w atrakcyjnych cenach. Elastyczna oferta najmu krótkoterminowego, średnioterminowego i długoterminowego pozwoli Ci korzystnie uzupełnić zaplecze techniczne przedsiębiorstwa. Atrakcyjne ceny i stałe miesięczne opłaty sprawiają że wynajem rollkontenerów wpisze się w budżet zarówno niewielkich biznesów, jak i dużych korporacji.

image
wózki siatkowe wynajem

Dane techniczne rollkontener

 • Wymiary zewnętrzne: 816 x 670 x 1720 mm
 • Ładowność: max 600 kg
 • Waga: 42 kg
 • Koła: 2 koła stałe i 2 koła skrętne
 • Konstrukcja: składana w “V”
 • Powłoka: Cynkowany galwanicznie
 • Indeks: 091382
rollkontener wózek
wózek siatkowy wynajem
uniwersalny wózek siatkowy
rollkontener wynajem

 

Rollkontener wózek – zalety

Wózek siatkowy typu rollkontener to rozwiązanie dopasowane do potrzeb przemysłu, handlu, transportu i logistyki. Ułatwia pracę w magazynach, pozwalając na szybką i sprawną kompletację towarów. Kontenery siatkowe na wynajem, dostępne w naszej ofercie, to mobilna konstrukcja, która składa się w kierunku wzdłużnym (składanie „V”). Dzięki temu można je wygodnie transportować (np. do innego oddziału firmy). Złożony rollkontener wózek zajmuje niewiele miejsca, co szczególnie cenne jest w przedsiębiorstwach działających sezonowo.

Solidne wózki rolkowe posiadają 4 kółka. 2 kółka stałe i 2 skrętne to zestawienie, które uławia manewrowanie platformą w wąskich alejkach sklepów. Pozwalają przewozić cięższe ładunki, chronić towar przed przypadkowym uszkodzeniem oraz wymieszaniem się. Kontenery rolkowe mogą posiadać 2,3 lub 4 ścianki. Konstrukcja z podstawą, kółkami i dwoma ściankami bocznymi pozwala sprawnie transportować towar o dużych gabarytach (boki można wtedy zabezpieczyć taśmą spinającą). Rollkontenery z 3 ściankami sprawdzą się m.in. do przewożenia dłuższych przedmiotów, a klasyczne wózki siatkowe z 4 ścianami to idealne narzędzie logistyczne do dostarczania na półki standardowych kartonów z produktami.

Kontenery, wózki siatkowe wynajem – zastosowanie

Wózek rollkontener bardzo często stosowane są do konfekcjonowania w supermarketach, sklepach spożywczych, hurtowniach i innych placówkach handlowych. Te lekkie konstrukcje pozwalają pracownikom przewozić towar z magazynu na halę sprzedaży, gdzie układany jest na półkach, w koszach promocyjnych, lodówkach i chłodziarkach bądź rozwieszany na wieszakach. Uniwersalny wózek siatkowy często stosowany jest także w branży e-commerce. Sklepy internetowe mogą w ten sposób błyskawicznie kompletować zamówienia złożone w serwisie online i przygotowywać paczki do wysyłki.

Kontenery siatkowe na kółkach stanowią jeden z podstawowych elementów wyposażenia centrów logistycznych. Tego typu konstrukcje wykorzystywane są przez firmy kurierskie i transportowe. Możliwość indywidualnej konfiguracji rollkontenerów i ich cicha praca sprawia, że stosowane są one jako wózki pralnicze w hotelach, restauracjach czy szpitalach.

Każdy wózek siatkowy na wynajem z naszej oferty to konstrukcja z powłoką cynkowaną galwanicznie, która jest higieniczna i odporna na wilgoć i inne czynniki zewnętrzne. Dzięki temu można je stosować nie tylko na halach, ale także na zewnątrz (np. parkingach przy magazynach).

Rollkontener wynajem – ekonomiczne rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twojego biznesu

Rollkontener na wynajem to elastyczne rozwiązanie, które można dopasować do specyfiki łańcucha dostaw stosowanego w danej firmie. Poznaj parametry techniczne dostępnych wózków siatkowych i dobierz konstrukcje dopasowane do swoich potrzeb.

Napisz do nas!

W ciągu 24 h skontaktuje się z Tobą nasz Doradca!

kONTAKT

Masz pytania dotyczące wynajmu?

Skontaktuj się z naszymi Doradcami bądź pozostaw swój kontakt – a my możliwie jak najszybciej się do Ciebie odezwiemy. 

image

Email

biuro@etrental.eu

image

Numer telefonu

(+48) 41 266 55 27

Opcje wynajmu

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY OD 3 DO 12 MIESIĘCY 
 • rekomendowana ilość – pojemność samochodu ciężarowego
 • najkorzystniejszy w wysokim sezonie
 • wielokrotna rotacja pojemników
 • pełna kontrola nad nośnikami
 • brak kaucji gwarancyjnej
WYNAJEM ŚREDNIOTERMINOWY  OD 12 DO 24 MIESIĘCY
 • pełna kontrola nad nośnikami
 • brak kaucji gwarancyjnej,
 • możliwość adaptacji procesu logistycznego do nowych rozwiązań.
 • wielokrotna rotacja pojemników,
WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY OD 24 DO 60 MIESIĘCY
 • kaucja gwarancyjna w wysokości 10%
 • możliwość wykupu pojemników po zakończonym okresie wynajmu
 • dostosowanie pojemników do potrzeb technologicznych klienta
 • istnieje możliwość zarządzania pojemnikami przez wynajmującego